ВЕРПОВСЬКА Олена Володимирівна

Верповська Олена Володимирівна — приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу з вересня 2010 року.

 З перших днів роботи нотаріусом досить активно беру участь у самоврядуванні. Так, у 2013 році, серед нотаріальних контор, які відвідала спеціальна комісія Міжнародного латинського нотаріату (МСЛН) була і контора, де я працювала. Так само, я була в складі делегації восени 2013 року в Перу, коли Україну приймали до членів МЛСН. Делегат майже усіх з’їздів нотаріусів України.  Член правління відділення НПУ у місті Києві з 14.03.2018 року. Беру досить активну участь у роботі як Відділення, так і НПУ в цілому.  Була присутня майже на усіх засіданнях Правління. Будь-які заходи, зустрічі та перемовини, де необхідна моя участь, з радістю відвідувала. Неодноразово брала участь у міжнародних спортивних змаганнях серед нотаріусів Європи у Польщі та Білорусі, де принесла в загальнокомандний залік не одну медаль. Капітан спортивної команди нотаріусів Києва, що зростає з року в рік та гідно представляє столицю на змаганнях серед колег з усієї України та іноземних держав, як сама чисельна команда. Спікер та учасник усіх заходів, що були  організовані Відділенням. Заступник голови комісії з розвитку фізичної культури, спорту, творчості та мистецтва НПУ. Член оргкомітету з підготовки  Ukrainian Notary Games з 2019 року. В постійному спілкуванні з колегами не тільки з міста Києва, а й з усієї України. Маю значну кількість Подяк, почесних грамот тощо, як від Відділення НПУ у місті Києві, НПУ так і від МЮУ, а також Благодійного Фонду «Благомай», як активному благодійнику.

Вважаю, що Відділення НПУ у місті Києві досить потужне та дієве об’єднання однодумців, що безкорисно віддаються добробуту та створенню якомога більш комфортних умов для роботи усіх колег міста Києва. Вектор, обраний теперішнім складом, на мою думку, необхідно підтримати та продовжити. Разом з тим, певна пасивність в участі у самоврядуванні, несплата членських внесків деякими колегами,  відсутність цікавості щодо звітів Правління, в тому числі фінансових,  має бути подолана за рахунок ще більш активної роботи Правління, організації цікавих заходів, зустрічей в форматі круглого столу та неформальних зустрічей. Саме цим, впевнена, має займатися новообране Правління.

Особисті якості: комунікабельна, не боюсь приймати рішення. Легко йду на контакт навіть з самими складними людьми, вмію організувати роботу, згуртувати людей в команду. Швидко навчаюсь усьому новому та  орієнтована на результат.

Освіта:

1995-2000 рік Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, соціально-гуманітарний факультет, кваліфікація «Правознавство», спеціальність «Викладач права, юрист»;

2006-2008 рік Український інститут розвитку фондового ринка, спеціальність «Фінанси», кваліфікація «Магістр з фінансового ринку».

В 2006 році пройшла навчання по програмі підвищення кваліфікації керівників фінансових компаній, в т.ч. кредитних установ в Українському інституті розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету;

В 2005 році пройшла навчання по програмі «Атестований іпотечний кредитор», організований місією USAID, сумісно з Державною іпотечною установою та Українською національною іпотечною асоціацією.

Тренінги з формування ефективної команди, в т.ч., в Україні Та Республіці Казахстан.

Досвід роботи:

З червня 2002 по жовтень 2004 – Перша Київська філія АППБ «Аваль» пройшла шлях з посади юрисконсульта до В.о. начальника юридичного відділу;

Жовтень 2004 року – начальник відділу Довірчого управління, заступник начальника Управління інвестування та довірчого управління АКБ «Трансбанк» (розробка нормативної бази по створенню та фінансуванню Фондів фінансування будівництва, супровід роботи діючих ФФБ, розробка схем кредитування при кредитуванні на первинному ринку нерухомості.

Березень 2005 року начальник відділу кредитування фізичних осіб АКБ «Трансбанк».

Жовтень 2005 року – ТОВ «Фінансова компанія «БТА Іпотека Україна». Віце-президент з кредитування.

Створення компанії, робота з Держфінпослуг по розробці ліцензійних умов, підготовка та затвердження нормативної бази по роботі фінансової компанії, підготовка документів до НБУ для надання валютної ліцензії небанківській фінустанові.

Серпень 2006 року – начальник управлення іпотечного бізнесу ПАТ «БТА Банк», за сумісництвом Президент ТОВ «ФК «БТА Іпотека Україна».

Жовтень 2007 року – Виконавчий директор з корпоративного, малого та середнього бізнесу ПАТ «БТА Банк» .

Вересень 2008 року- березень 2009 року – стажування у приватного нотаріуса Володарського районного нотаріального округу Бабак В.С.

Березень 2009 року-вересень 2009 року – начальник юридичного відділу ТОВ «ТА МАЙСТЕР-КЛАС».

Квітень- 2009 року – склала кваліфікаційний іспит і в травні 2009 року одержала свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

Червень 2010 року – липень 20110 року – Радник Голови Правління ПАТ «БТА Банк» з юридичних питань.

Вересень 2010 року по теперішній час- приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Основне, що рухає моїм бажанням бути обраним до Правління НПУ у місі Києві – розвиток професії, об’єднання нас в єдину команду для добробуту кожного нотаріуса та громадянина України.