ГРУШИЦЬКА Віталіна Віталіївна

Я, Грушицька Віталіна Віталіївна, народилась 18 грудня 1980 року в селищі міського типу Лопатин Радехівського району Львівської області, українка.

З 1987 по 1990 рік навчалась в Луцькій ЗОШ №20, а з 1990 року по 1998 рік навчалась в Луцькій ЗОШ №24, яку закінчила із золотою медаллю.

З 1998 по 2003 рік навчалась у Волинському державному університеті імені Лесі Українки, який закінчила із відзнакою та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.

З вересня 2003 року по вересень 2004 року навчалась в Київському національному економічному університеті, який закінчила з відзнакою та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула  кваліфікацію магістра права.

З 12 червня 2001 року по 16 вересня 2003 року навчання на юридичному факультеті поєднувала з роботою на посаді юрисконсульта Товариства з обмеженою відповідальністю «Агровіта».

З 19 вересня 2003 року по 19 березня 2004 року  –  проходила стажування в Першій Луцькій державній нотаріальній конторі Волинської області.

З 17 червня 2004 року по 19 серпня 2005 року працювала державним нотаріусом Другої Луцької державної нотаріальної контори Волинської області.

З 22 серпня 2005 року по 21 жовтня 2019 року  працювала приватним нотаріусом Луцького міського нотаріального округу Волинської області.                                                

З 06 листопада 2019 року і по даний час працюю приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

Склад сімї:

Чоловік: Грушицький Андрій Ігорович, 1981 року народження, м. Керч, Автономна Республіка Крим, освіта вища, суддя Верховного Суду.

Донька: Грушицька Божена Андріївна, 2013 року народження, м. Луцьк, Волинська область, учениця 2 класу.

Ні я, ні мої близькі родичі та рідні до кримінальної відповідальності не притягувались.

Зараз проживаю разом із сім’єю за адресою: місто Київ, проспект Валерія Лобановського, будинок №4в, квартира №119.

Додаткова інформація:

З 2014 року по жовтень 2019 року – заступник Голови відділення Нотаріальної палати України у Волинській області.

З 2014 року по жовтень 2019 року – представник відділення Нотаріальної палати України у Волинській області в Громадській Раді при ГУ ДФС у Волинській області.

Була неодноразово членом Методичної ради при ГТУЮ у Волинській області. Брала участь при підготовці роз’яснень, інформаційних листів тощо. Також постійно залучалась ГТУЮ у Волинській області в комісії для участі в перевірках нотаріусів області.

Професійні відзнаки:

Подяки:

2010 рік – подяка голови Волинської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики, зміцнення законності та правопорядку, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня юриста;

2012 рік – подяка Президента Української нотаріальної палати за особистий внесок у розвиток та підняття престижу професії, високий професіоналізм, зразкове виконання свого громадянського обов’язку, спрямованого на захист прав та інтересів людини та з нагоди Дня нотаріату;

2016 рік – подяка Міністерства юстиції України за значний особистий вклад у розвиток нотаріату України, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня нотаріату.

Почесні грамоти:

2008 рік – Волинського відділення Української Нотаріальної Палати за активну громадську діяльність;

2010 рік – Головного управління юстиції у Волинській області з нагоди Дня нотаріату за сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків, забезпечення захисту державних інтересів та законних прав громадян;

2015 рік – Головного територіального управління юстиції у Волинській області за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання професійних обов’язків, вагомий внесок у підвищення авторитету органів нотаріату та з нагоди професійного свята – Дня нотаріату;

2018 рік – Голови Волинської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, надання на високому фаховому рівні кваліфікованої юридичної допомоги населеннюобласті та з нагоди професійного свята – Дня нотаріату.

На 10-му Всеукраїнському конкурсі, який організовувала Українська Нотаріальна Палата, в номінації «Кращий молодий нотаріус 2009 року» була визнана переможцем.