БАБЕНКО Вікторія Вікторівна

Біографія кандидата на посаду Заступника голови відділення Бабенко Вікторії Вікторівни

Ханс Вольфштейнер, колега з Мюнхена, якось сказав: «Щоб мене поважали як нотаріуса, повинні поважати всіх нотаріусів!»

З 2017 року я є членом Правління Відділення НПУ у місті Києві. З 2019 року працюю Заступником Голови відділення.

Кредо професії нотаріуса бачу в добросовісності, тобто в чесності, відкритості, повазі, неприпустимості зловживання правом, та забороні обходу закону.

Коли говоримо про нотаріат, це означає, що ми говоримо про істину. Істиною називають те, що підтверджує і стверджує реальність.

Свідчення істини було, є і буде найпершим обов’язком нотаріуса.

Як показує сьогодення, професія нотаріуса як ніколи потребує підтримки, згуртованості та єдності, оскільки збереження істини поступається звичайним життєвим потребам громадян та бізнесу.

Саме тому, доказом єдності повинна бути не лише однакова нотаріальна практика, а спільне прагнення збереження професії, а відповідно збереження і захист істини.

Кожен крок в бік зміцнення позицій нотаріату, захисту професії та наших повноважень має бути сміливим, швидким, але разом з тим і виваженим.

Відділення НПУ у місті Києві є найбільш чисельним, а відповідно повинно бути основою та базисом як новел у професії, так і хранителем традицій чистоти та досконалості нотаріальних дій.

Посада Заступника Голови це не особисті надбання чи досягнення. Це доцільне і правильне розподілення обов’язків, баланс своєчасності та швидкості прийняття рішень на користь професії.

Під час роботи в Правлінні, з метою популяризації професії нотаріуса, приймала участь у круглому столі на тему “Завершення перехідного періоду для товариств”, організованому Юридичною компанією Dictum разом з Комітетом малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України, в робочій зустрічі президента НПУ Володимира Марченка із народним депутатом України, членом фракції політичної партії «Слуга народу» Тарасом Тарасенком з питань перспективи оптимізації оподаткування самозайнятих осіб, у Панельній дискусії: «Останні тенденції у сфері корпоративних відносин» на XIII Щорічному форумі з корпоративного права Асоціації правників України з корпоративного права, у Круглому столі на тему «Зміни в процедурі державної реєстрації», за організаційної підтримки Юридичної компанії Dictum та Центру надання адміністративних послуг міста Києва, є автором статей з нагальних питань вчинення нотаріальних дій, постійно підтримую контакт з нотаріальною спільнотою міста Києва і не тільки.

Я вмію слухати і радитись. Готова сприймати критику, зауваження і пропозиції. І надалі працювати на благо Відділення НПУ у м. Києві та нотаріусів України.

І, звичайно, трохи про себе.

1977 р.нар., народилася у смт Бородянка Київської області в сім’ї лікарів.

У 1999 році з відзнакою закінчила Академію праці та соціальних відносин м. Києва за спеціальністю – правознавство, отримала кваліфікацію – юриста.

З 1999 року по 2004 рік навчалася в аспірантурі Академії праці та соціальних відносин м. Києва за спеціальністю “господарське право, господарський процес”.

У 2007 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Доказування у господарському процесі” та отримала звання кандидата юридичних наук.

Трудову діяльність розпочала у 1996 році.

24 лютого 2010 року отримала Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

З 18 травня 2010 року по теперішній час працюю приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу.

Заміжня. Маю трьох дітей.

В. Черчіль казав: “Песиміст бачить труднощі у можливостях, оптиміст – можливості в труднощах”.

Я – оптиміст).

На головну